USA – gdzie warto się wybrać na kurs angielskiego?

Stany Zjednoczone Ameryki to kraj niezwykle bogaty w różnego rodzaju atrakcje. Znajdziesz tutaj zabytki z wielu okresów historycznych, zasmakujesz nocnego życia. Nie zabraknie Ci urokliwych restauracji i barów, a także pięknych plaż. Sprawdź, gdzie warto się wybrać w USA, aby maksymalnie skorzystać na swojej podróży językowej.

Nowy Jork – miasto możliwości

Tej metropolii nie trzeba nikomu przedstawiać. Nowy Jork to miasto możliwości. Jeśli marzy Ci się kurs angielskiego w miejscu, w którym możesz robić wszystko, czego tylko zapragniesz, to wybierz to najbardziej zaludnione miasto w Stanach Zjednoczonych. Na pewno nie zdążysz skorzystać z wszystkich tutejszych atrakcji. Będziesz mógł zwiedzać, imprezować, odpoczywać i wiele innych. Przykładowo możesz odwiedzić jedno z największych muzeów na świecie, czyli Metropolitan Museum of Art. Koniecznie wybierz się też na Times Square. W Nowym Jorku mieści się ponad dwa tysiące instytucji kulturalnych, więc na pewno nie będziesz się nudzić.

Los Angeles – siedziba Hollywood

Jeśli zawsze marzyłeś, aby odwiedzić światowe centrum przemysłu filmowego Hollywood, to na pewno wybierzesz się do Los Angeles. To tutaj mieszka i pracuje chyba najwięcej artystów (z różnych dziedzin) na świecie. Warto zwrócić uwagę na sztuki sceniczne, których liczne premiery odbywają się co tydzień. Będziesz mógł więc wybierać spośród wielu propozycji. Jeśli wolisz sport lub zwiedzanie galerii i muzeów, to także nie zabraknie Ci tutaj rozrywek.

Chicago – widoki na jezioro

Kurs angielskiego możesz odbyć także w Chicago. Po zajęciach będziesz podziwiać widoki na jezioro Michigan i smakować dania z całego świata. Chicago jest znane także z baseballu, więc choć raz wybierz się na mecz. Wieczorem zaś warto iść na jeden z wielu organizowanych tutaj koncertów.

Floryda – wakacje w słonecznym klimacie

Jeśli poza zgiełkiem miasta, marzy Ci się odrobina wypoczynku na plaży, to doskonałym pomysłem dla Ciebie będzie Floryda. Możesz tu skorzystać z licznych atrakcji wodnych lub po prostu zażywać słonecznych kąpieli. Koniecznie sprawdź też piękne wyspy koralowe i Park Narodowy Everglades.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *