Najciekawsze miejscówki na kursy językowe w Anglii

Kiedy już zdecydujesz się wyjechać na kurs językowy w Anglii, pozostaje Ci jeszcze najważniejsze – wybór miejsca pobytu. Od tego, gdzie się wybierzesz, w dużym stopniu zależy, jakie będziesz miał wrażenia z wyjazdu. Dobrze się więc zastanów. Anglia może zaoferować Ci znacznie więcej niż myślisz! Poznaj kilka naszych propozycji świetnych miejsc pobytu.

Anglia kryje wiele zakamarków

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile uroczych miejsc może skrywać dany kraj. Czasami nie znamy nawet zakamarków własnego państwa, to co tu dużo mówić o obcym kraju. Anglia też oferuje o wiele więcej niż tylko popularne turystycznie kierunki. Może warto wybrać się na kursy językowe gdzieś indziej niż do Londynu czy Cambridge.

Bournemouth – kursy językowe nad morzem

Jedną z nieco mniej odwiedzanych destynacji jest Bournemouth. Jesteśmy pewni, że kurs angielskiego w Anglii spędzony tutaj będziesz długo wspominał. W mieście znajdziesz dziesięć kilometrów pięknych, piaszczystych plaż, a w centrum czeka na Ciebie wiele atrakcji. Na pewno nie będzie brakowało rozrywek i zabawy. W okolicy znajduje się też Stonehenge, który warto chociaż raz zobaczyć.

Bath i rzymskie łaźnie

Chcesz aby Twój kurs językowy w Anglii odbył się w ciekawym architektonicznie zakątku? Wybierz Bath! Ta miejscowość znana jest z dobrze zachowanych rzymskich łaźni. Poza nimi znajdziesz tu także wiele innych inspirujących budowli. Kursy językowe w tej lokalizacji to coś w sam raz dla tych, którzy cenią sobie miejsca z dawnym klimatem, a jednocześnie nie stronią od dzisiejszych rozrywek.

Eastbourne z wyjątkowymi widokami

Fanom pięknych krajobrazów polecamy z kolei kursy językowe w Eastbourne. To, podobnie jak Bournemouth nadmorski kurort, jednak wydaje się nieco spokojniejszy, a poza widokiem na klify można tutaj podziwiać chociażby urokliwe zakola rzeki. Takie kursy językowe w Anglii spodobają się każdemu, kto pragnie odsapnąć od zgiełku większych miast.

York – klimatyczna Anglia

Miasteczko York to dość spokojny kierunek, choć turyści je lubią. Nie brakuje tutaj kawiarni czy restauracji, w których miło spędzisz czas w międzynarodowym towarzystwie. Kurs angielskiego w Anglii w tym miejscu to gratka dla tych, którzy chcą zobaczyć wyjątkowe, charakterystyczne uliczki i budynki miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *